SASV zoekt vrijwilligers

Persbericht

SASV ZOEKT VRIJWILLIGERS

Voor onze Stichting Aangepaste Sport en Vrijetijdsbesteding zijn wij op zoek naar een voorzitter, een penningmeester en vrijwilligers voor het paardrijden en zwemmen.

 

Voor het voorzitterschap zoeken we iemand die affiniteit heeft met onze doelgroep en bereid isom o.a. 1x per maand een vergadering te leiden.  

Voor meer informatie wat deze functie binnen onze stichting inhoudt, kan er contact opgenomen worden met Jacco Stam (huidige voorzitter), tel.: 06-1025711 of via de mail: info@sasv.nl

 

Na vele jaren het penningmeesterschap te hebben gedaan, heeft onze penningmeester aangegeven dat het tijd is om het stokje over te dragen aan iemand anders. Wij zijn daarom op zoek naar iemand die verstand heeft van “cijfertjes”, zich wil verdiepen in de mogelijkheden om geld binnen te halen voor onze stichting d.m.v. subsidies, donaties e.d. Voor meer informatie over het penningmeesterschap kan er contact opgenomen worden met Fred Gorter (huidige penningmeester), tel.: 06-644118501 of via de mail: info@sasv.nl

 

Voor de afdeling paardrijden zijn wij op zoek naar vrijwilligers die willen helpen bij het paardrijden op dinsdagavond van 18.30 tot 21.30 uur bij Paardensportcentrum Belckmeer, Stroet 64 te Sint Maarten. Kan jij met paarden omgaan en wil jij blije gezichten zien op dinsdagavond? Kom ons gezellige vrijwilligersteam dan versterken. Ook als je een uurtje beschikbaar bent kun je reageren.

Voor meer informatie kan er contact opgenomen worden met Danièlle Huijberts, tel. 06-18449158 of Siem Huijberts, tel.: 06-21221933 of via de mail: info@sasv.nl

 

 

Voor de afdeling zwemmen zoeken we vrijwilligers die een uurtje willen helpen in zwembad De Wiel. Hou je van zwemmen? Heb je affiniteit met onze doelgroep en ben je beschikbaar op zaterdagmorgen van 11.15 tot 12.15 uur? Dan zijn wij op zoek naar jou! Voor meer informatie kan er contact opgenomen worden met Jacco Stam, tel.: 06-1025711 of via de mail: info@sasv.nl